World Flying Community Off-Topic Discussion (Part 2)

Я сейчас буду болтать только на английском.

Ладно

:expressionless:

EMOJI ONLY FOR 10 MINUTES!

I’ll be doing it.

1 Like

حیوان بیصاحب

:face_with_raised_eyebrow:

من با استفاده از عربی

Umm… wat is dit veronderstel om te beteken?

:wave:

1 Like

Wow the translator is unable to translate :unamused::joy:

:joy:

Nie jestem pewny

Hey @Zach

How are you?

ABSOLUTELY FANTASTIC!!!

1 Like

Top of the Morning to you guys!

1 Like

im pretty good

1 Like

lemme think on smth to ruin ur day

Won’t happen sorry

1 Like

:angry: